Oferta pracy

Junior Technical Manager

CUSHMAN & WAKEFIELDO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja lub kompleksowe zarządzanie realizacją procesów budowanych

  • Kontrola szerokiego zakresu zagadnień związanych z eksploatacją nieruchomości, w szczególności: poprawności obsługi technicznej, efektywności operacyjnej, BHP, optymalizacji i ograniczania energochłonności oraz standaryzacji

  • Znajomość obwiązujących przepisów i norm dotyczących budownictwa, w szczególności: Ustawa Prawo Budowlane, Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Ustawa Prawo Energetyczne, Rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych.

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie zgłaszanych problemów

  • Nadzorowanie i odbiór prowadzonych prac (w tym koordynowanie uzyskiwania decyzji administracyjnych)

  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz

  • Odbywanie inspekcji nieruchomościach położonych na terenie całego kraju

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie obejmujące sprawy projektowania, budowy, utrzymania obiektów budowlanych

  • Mile widziane uprawnienia budowlane lub proces ich uzyskania i / lub uprawnienia SEP grupy I i II E+D

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania urządzeń technicznych (instalacji elektrycznych SN i NN, HVAC, SAP, instalacji tryskaczowej, CCTV, BMS, instalacji wodno-kanalizacyjnych itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (minimum poziom B2)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętne wykorzystywanie rozwiązań PropTech

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Pracę w ambitnym, zaangażowanym i doświadczonym zespole. Działamy aby być liderem. Rozwój profesjonalizmu świadczonych usług przy równoczesnym podnoszeniu osobistych kwalifikacji to klucz do naszego sukcesu i nadrzędny cel.

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy, w tym:

  • Program Cushwake Cares, w ramach którego prowadzone są zajęcia: zdrowy kręgosłup/pilates, sesje mindfulness i warsztaty wellbeingowe z ekspertami

  • Platforma Worksmile, w ramach której oferujemy kafeterię benefitów, zabawy rywalizacyjne i grupy tematyczne

  • Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna w Medicover, Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Tematyczne Kluby Pasji dla pracowników

  • Praca w nowoczesnym biurze w budynku HUB przy Rondzie Daszyńskiego z bezpośrednim połączeniem z metrem

  • Udogodnienia takie jak: sala do ćwiczeń, pokój do relaksacji, fotel masujący, sala do jogi, duża kafeteria i kuchnia, tematyczne sale spotkań, nowoczesne technologie telekomunikacyjne i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

CUSHMAN & WAKEFIELD

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Przewiń do profilu firmy