Oferta pracy

Junior Technical Specialist - IoT Solution

ISS Facility Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w wycenach i koordynacji instalacji okablowania strukturalnego oraz elektrycznego

  • Konserwacja instalacji oraz nadzór nad ich sprawnym funkcjonowaniem

  • Montaż i konfiguracja sensorów oraz bramek IoT na obiektach w różnych lokalizacjach na terenie Polski

  • Udział oraz współprowadzenie projektów technicznych oraz prac związanych z tworzeniem i rozwojem usług

  • Opracowywanie i wdrażanie zmian w istniejących rozwiązaniach

  • Wsparcie zespołu w zakresie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność montażu urządzeń elektrycznych/elektronicznych

  • Dobra znajomość narządzi MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Aktualne prawo jazdy kat B

  • Aktualne uprawnienia SEP „E” do 1kV będą dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi analizy danych Tableau i/lub Buildera Apama, AutoCad

  • Doświadczenie z IoT

To oferujemy

  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy

  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

  • Właściwe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • Komfortowe miejsce pracy

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ISS Facility Services Sp. z o.o.

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 3 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Przewiń do profilu firmy