PLAY

Junior Test Engineer

PLAYO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Przeprowadzanie technicznych i użytkowych testów najnowszych produktów i urządzeń wprowadzanych do oferty operatora (routery, smartphony, tablety, akcesoria) zgodnie z scenariuszami testowymi
  • Testowanie aplikacji
  • Opracowywanie procedur testowych
  • Tworzenie raportów na postawie przeprowadzonych testów oraz rejestrowanie pojawiających się problemów
  • Bieżący kontakt z czołowymi dostawcami sprzętu oraz wewnętrznym działem Technicznym, IT oraz Sprzedaży

Byłoby super, gdybyś:

  • Znał zagadnienia z obszaru sieci komputerowych, systemów operacyjnych Android, iOS oraz systemów Linux, Windows i MAC OS
  • Posiadał pierwsze profesjonalne doświadczenie w testowaniu urządzeń i aplikacji
  • Mógł wykazać się znajomością obsługi narzędzi i oprogramowania do zbierania logów z urządzeń oraz wgrywania oprogramowania
  • Posiadał podstawową znajomość architektury i zasad działania sieci mobilnych 2G/3G/LTE
  • Był pasjonatem nowych technologii i chciał uczyć się pod okiem najlepszych
  • Nie bał się posługiwać językiem angielskim (jest on niezbędny do budowania profesjonalnych relacji z naszymi wiodącymi zagranicznymi dostawcami sprzętu)
  • Chciał mieć wpływ na user experience i kreatywnie podchodził do każdego testu
  • Odznaczał się umiejętnościami analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • Nie bał się wykonywania rutynowych zadań
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
 sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
 i ubezpieczenie
na życie
Praca zdalna
top

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy