Logo Pracuj.pl

Junior Test Specialist

ALIOR BANKO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SoapUI

  • Postman

Mile widziane

  • ISTQB

  • JSON / XML

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,
  • testowanie oprogramowania,
  • raportowanie wykrytych błędów oraz postępu i wyników prowadzonych testów,
  • praca w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania
  • udział w projektach i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych, których zakres obejmuje szereg czynności wykonywanych w Pionie Informatyki i innych komórkach Banku,
  • automatyzacja testów przy pomocy profesjonalnych narzędzi.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych, mobilnych oraz backendu,
  • znasz zagadnienia z zakresu jakości i testowania systemów informatycznych,
  • znasz narzędzia wspomagające proces testowania usług restowych: SOAPui, Postman,
  • w stopniu podstawowym znasz składnię SQL,
  • znasz nowoczesne rozwiązania stosowane w bankowości internetowej i mobilnej,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i lubisz pracować z danymi.

  • certyfikat ISTQB,
  • znajomość systemów informatycznych funkcjonujących w Banku,
  • znajomość składni JSON / XML umożliwiającej analizę logów aplikacji,
  • znajomość skryptowego języka programowania.

To oferujemy

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Junior Test Specialist, Jana Pałubickiego 6, Gdańsk