Oferta pracy

Junior Tester

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie aplikacji wspierających podstawowe procesy biznesowe firmy

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Automatyzacja testów

  • Zgłaszanie błędów i niezgodności w aplikacjach oraz śledzenie ich statusu

  • Wsparcie dla użytkowników systemów firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych narzędzi do przeprowadzania testów

  • Znajomość narzędzi automatyzacji testów

  • Znajomość cyklu wytwarzania i sposobu działania aplikacji webowych

  • Podstawową wiedzę o obiektowych językach programowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Analityczne myślenie

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o profilu informatycznym

  • Wiedza na temat webserwisów typu REST

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych i podstaw testów penetracyjnych

  • Znajomość narzędzi CI/CD

  • Wiedza o bazach danych i SQL

  • Umiejętność tworzenia skryptów w dowolnym języku np.: PHP, Python, Bash, Java, C++ etc.

  • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących sieci komputerowych: TCP/IP, ISO-OSI

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

  • bilety do kina i filharmonii

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci

  • pieniężne świadczenia świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy lub online

3

Propozycja współpracy 😊

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy