Logo Pracuj.pl

Junior Tester

PORTA KMI POLAND spółka akcyjnaO firmie

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie aplikacji wspierających podstawowe procesy biznesowe firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Automatyzacja testów
  • Zgłaszanie błędów i niezgodności w aplikacjach oraz śledzenie ich statusu
  • Wsparcie dla użytkowników systemów firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych narzędzi do przeprowadzania testów
  • Znajomość narzędzi automatyzacji testów
  • Znajomość cyklu wytwarzania i sposobu działania aplikacji webowych
  • Podstawową wiedzę o obiektowych językach programowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Analityczne myślenie
  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o profilu informatycznym
  • Wiedza na temat webserwisów typu REST
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych i podstaw testów penetracyjnych
  • Znajomość narzędzi CI/CD
  • Wiedza o bazach danych i SQL
  • Umiejętność tworzenia skryptów w dowolnym języku np.: PHP, Python, Bash, Java, C++ etc.
  • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących sieci komputerowych: TCP/IP, ISO-OSI

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport
  • bilety do kina i filharmonii
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci
  • pieniężne świadczenia świąteczne

Etapy rekrutacji

1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy lub online

3

Propozycja współpracy 😊

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Junior Tester, Szkolna 54, Bolszewo (pow. wejherowski)