Oferta pracy

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

Mile widziane

  • Selenium

  • Postman

  • SoapUI

  • Cypress

  • TestNG

  • Jenkins

  • Spring Boot

  • Rest Assured

  • Groovy

  • Spock

O projekcie

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze automatyzacji testów w ramach programu szkoleniowego, który będzie realizowany we współpracy z Klientem branży bankowej.

Start możliwy jest od czerwca/lipca.

Twój zakres obowiązków

  • Poznasz metodyki automatyzacji testów w procesie CI/CD

  • Nauczysz się opracowywać przypadki testowe oraz tworzyć testy automatyczne właściwe dla każdego etapu procesu CI/CD zgodnie z piramidą testową i wzorcami projektowania testów

  • Poznasz narzędzia wykorzystywane w procesach zapewniania jakości oprogramowania

  • Dla zainteresowanych kandydatów istnieje możliwość rozwoju w kierunku DevOps

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze automatyzacji testów

  • Mile widziani będą studenci kierunków technicznych/informatycznych lub osoby na początku kariery testerskiej (kursy branżowe, bootcampy)

  • Podstawowa znajomość Java oraz praktyczna umiejętność programowania obiektowego

  • Podstawowa znajomość SQL oraz umiejętność wykonywania zapytań w relacyjnych bazach danych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi takich jak Selenium, Postman, Cypress, czy SoapUI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne