Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Tester

SILVERMEDIA QLOGIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wadowicka 6, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SILVERMEDIA QLOGIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 6

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Mile widziane

  • SQL

  • Git

  • C#

O projekcie

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego zespołu w dziale Cloud & Enterprise Apps na stanowisko JUNIOR TESTER. Jako członek zespołu będziesz współpracować z liderem branży farmaceutycznej.

Projekt zorientowany jest na rozwój, wsparcie i integrację systemów IT w oparciu o rozwiązania cloudowe Microsoft. Będzie to szansa, aby pracować z wykorzystaniem najnowszych technologii w obszarze Big Data.

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i realizacja scenariuszy testowych dotyczących aplikacji finansowych dla klienta z branży medycznej

Przeprowadzenie manualnych testów aplikacji zgodnie z wymaganiami oraz raportowanie błędów

Przeprowadzanie testów eksploracyjnych, regresji i re-testów

Wsparcie zespołu deweloperskiego w zakresie kontroli jakości oprogramowania

Wykorzystanie dostępnych narzędzi do poprawienia efektywności testów

Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie testowania aplikacji webowych (co najmniej 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia)

  • Doświadczenie w pracy z JIRA

  • Znajomość technik projektowania testów

  • Znajomość metod wytwarzania oprogramowania

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych

  • Umiejętność zgłaszania defektów

  • Dokładność, systematyczność, umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy w SCRUM

  • Certyfikat ISTQB FL

  • Znajomość Selenium Webdriver

  • Znajomość języka C#

  • Znajomość SQL

  • Doświadczenie w pracy z GIT-em

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub na kontrakt

  • Rozpoczęcie pracy między 7:00, a 9:00

  • Opieka medyczna LuxMed

  • Karta Multisport (siłownia i basen w budynku)

  • Nauka języka angielskiego w biurze z native speakerem

  • Nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków