Informujemy, że administratorem danych jest XPLUS S.A z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 435A (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. "
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Tester

XPLUS S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań dotyczących procesów biznesowych klientów.

  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych dla oprogramowania biznesowego.

  • Tworzenie skryptów testowych dla testów automatycznych.

  • Wykonywanie testów i nadzór nad wykonywaniem testów automatycznych.

  • Analiza, raportowanie i zgłaszanie błędów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu teorii testowania.

  • Dobra znajomość metod testowania.

  • Porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – potrzebne na linii konsultant – tester – programista.

  • Wiesz na czym polega praca zespołowa i chętnie dzielisz się wiedzą.

  • Jesteś sumienny, samodzielny oraz świetnie zorganizowany.

Mile widziane

  • Znajomość cyklu życia.

  • Znajomość pojęcia automatyzacji lub doświadczenie w automatyzacji testów.

  • Znajomość narzędzi testowych.

  • ISTQB FL.

To oferujemy

  • Realizację projektów kluczowego partnera Microsoft.

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT.

  • Współudział w cyfrowej transformacji naszych Klientów z kraju i zagranicy.

  • Pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Pakiet benefitów; karta medicover sport oraz prywatna opieka medyczna.

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy.

  • Zgrany zespół, z którymi będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy