Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

XPLUS S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań dotyczących procesów biznesowych klientów.
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych dla oprogramowania biznesowego.
  • Tworzenie skryptów testowych dla testów automatycznych.
  • Wykonywanie testów i nadzór nad wykonywaniem testów automatycznych.
  • Analiza, raportowanie i zgłaszanie błędów.

Nasze wymagania

  • Masz ponad trzyletnie doświadczenie na stanowisku testera’ oraz dodać w mile widziane ‘znajomość Microsoft Dynamics 363 F&O.
  • Dobra znajomość metod testowania.
  • Porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – potrzebne na linii konsultant – tester – programista.
  • Wiesz na czym polega praca zespołowa i chętnie dzielisz się wiedzą.
  • Jesteś sumienny, samodzielny oraz świetnie zorganizowany.

Mile widziane

  • Znajomość cyklu życia.
  • Znajomość pojęcia automatyzacji lub doświadczenie w automatyzacji testów.
  • Znajomość narzędzi testowych.
  • ISTQB FL.

To oferujemy

  • Realizację projektów kluczowego partnera Microsoft.
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT.
  • Współudział w cyfrowej transformacji naszych Klientów z kraju i zagranicy.
  • Pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Pakiet benefitów; karta medicover sport oraz prywatna opieka medyczna.
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy.
  • Zgrany zespół, z którymi będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Tester Oprogramowania, Lublin