Oferta pracy

Junior Tester

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • Królowej Korony Polskiej 21, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Królowej Korony Polskiej 21

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planu testów, specyfikacji przypadków testowych,

  • przygotowywanie danych testowych,

  • wykonywanie testów, wykrywanie i zgłaszanie defektów,

  • analiza zgłoszeń serwisowych od Klientów,

  • współudział w rozwijaniu środowiska testowego.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe (lub ostatnie roczniki studiów) na kierunkach: bankowość, księgowość, ekonomia, informatyka,

  • pracowitość,

  • chęć rozwoju i nauki, otwarty umysł,

  • wielozadaniowość,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • sumienność,

  • skrupulatność,

  • komunikatywność,

  • mile widziane także osoby z doświadczeniem w innej branży, np. finansowej (doradca kredytowy, konsultant finansowy, doradca ubezpieczeniowy etc.) - jeśli myślisz o przebranżowieniu się i rozpoczęciu swojej przygody z IT - aplikuj!

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka technicznego lub z zakresu finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem),

  • certyfikat ISTQB,

  • znajomość SQL,

  • znajomość zagadnień z dziedziny finansów, księgowości, bankowości.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku