Oferta pracy

Junior Tester

Scope Fluidics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Mantis

  • Confluence

O projekcie

Współtworzenie nowo powstającego działu testerów dla oprogramowania medycznego. Bliska współpraca z działem programistów. Przygotowywanie scenariuszy testów dla już istniejących jak i nowych funkcjonalności. Realny wpływ na podejście do testów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie przypadków testowych

  • Przygotowanie danych testowych

  • Realizacja testów funkcjonalnych

  • Testy regresyjne

  • Raportowanie wyników z przeprowadzonych testów

  • Weryfikowanie zgłoszeń od działu biochemii dotyczących wykrytych błędów lub braków w funkcjonalnościach

Nasze wymagania

  • Minimum pół roczne doświadczenie w roli testera oprogramowania w komercyjnym projekcie

  • Znajomość teorii testowania oprogramowania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu planów testów oraz scenariuszy testowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi Jira, Mantis, Confluence

Mile widziane

  • Znajomość języka python

  • Znajomość systemów z rodziny Linux

  • Automatyzacja testów

  • Praktyczne umiejętności związane z programowaniem (rozumienie kodu, posługiwanie się debuggerem)

  • Certyfikat ISTQB na poziomie Foundation lub Advanced

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • data scientist
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Pracę przy unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym

  • Pracę nad rewolucyjnym systemem do diagnostyki medycznej.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole.

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w nowoczesnych technologiach.

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B.

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Scope Fluidics S.A. to spółka biotechnologiczna, wyspecjalizowana się w rozwijaniu i dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla rynku diagnostyki molekularnej i mikrobiologicznej. W tym celu doskonalimy technologie mikroprzepływowe, z powodzeniem wykorzystując je w naszych innowacyjnych systemach szybkiego testowania.

Zmieniamy diagnostykę medyczną i odpowiadamy na jej rosnące potrzeby. Tworzymy skuteczne rozwiązania wspierające procesy leczenia i służące ochronie zdrowia pacjentów.

Przewiń do profilu firmy