Oferta pracy

Junior Tester

Webini Sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Webini to web software house, w którym tworzymy i rozwijamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i zaawansowane platformy internetowe. Działamy od 2012 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy ponad 40 platform, a nasz zespół liczy obecnie blisko 50 ekspertów. Na co dzień wspieramy technologicznie klientów reprezentujących różnorodne branże, między innymi branżę kryptowalutową, płatności internetowych, e-commerce, marketingową, mediową czy Big Data.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zapraszamy na www.webini.pl
Miejsce pracy: Wrocław lub zdalnie

Twoje zadania na co dzień:

  • analizowanie i raportowanie błędów,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej,
  • współpraca z innymi działami Webini (analitycznym, deweloperskim, etc.).

Daj nam o sobie znać, jeśli:

  • posiadasz min. 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia w testowaniu manualnym,
  • masz doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych lub mobilnych,
  • znasz teorię testowania (mile widziany certyfikat ISTQB),
  • posiadasz wiedzę na temat cyklu życia oprogramowania,
  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami i raportowania błędów,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM,
  • znasz j. angielski na poziomie min. B1, umożliwiającym udział w daily, raportowanie błędów, pisanie dokumentacji,
  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz współpracować w zespole,
  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • współpracę w oparciu o B2B,
  • wynagrodzenie w przedziale 4 000 - 5 000 zł netto na FV,
  • bezpłatną Kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy w 100% zdalnej lub stacjonarnej, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji,
  • klarowną ścieżkę kariery,
  • ciekawe projekty, w których będziesz mógł / mogła wykazać się kreatywnością,
  • swobodę i samodzielność przy realizacji zadań,
  • wsparcie od naszych doświadczonych testerów,
  • możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji (zapewniamy wewnętrzne szkolenia).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na adres [email protected] do Webini Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Szczytnickiej 11/5 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 lat od daty zakończenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy