Junior Tester

TIM S.A.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

TIM S.A.

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • SQL

  • Postman

O projekcie

Budujemy największy e-commerce B2B w Polsce na Magento 2. Mamy olbrzymią decyzyjność w temacie technologii, architektury i kierunku rozwoju. Jesteśmy dojrzałym interdyscyplinarnym zespołem (DEV, UX, GFX i Product Management), który odpowiada za obecny sukces tim.pl.

Twój zakres obowiązków

  • manualne testowanie aplikacji webowej i mobilnej

  • raportowanie błędów i wykonywanie retestów

  • planowanie i tworzenie nowych scenariuszy testowych

  • współpraca z Developerami, Designerami i Product Ownerami

  • współtworzenie dokumentacji projektowej

  • miejsce pracy: Wrocław

Nasze wymagania

  • minimum 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia w dojrzałym zespole IT, stosującym metodyki zwinne

  • znajomość technik, metod i narzędzi testowania

  • znajomość GIT, Postman

  • znajomość i rozumienie technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)

  • podstawowa znajomość SQL

  • język angielski pozwalający na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • certyfikat ISTQB

  • znajomość zasad UX / usability

  • znajomość podstaw programowania

  • Dlaczego warto?

  • będziesz pracować pod opieką Seniora, który pomoże Ci wdrożyć się w naszą organizację i będzie dzielić się wiedzą

  • będziesz mógł wdrażać się w świat testów automatycznych z wykorzystaniem Cypress

  • pracujemy tylko z nowymi technologiami – nie będziesz mierzyć się z długiem technologicznym

  • będziesz aktywnie uczestniczyć w życiu firmy – co miesiąc widzimy się na spotkaniu, gdzie dowiesz się jakie są wyniki finansowe firmy oraz nad czym ciekawym pracują inne Działy

  • weźmiesz udział w szkoleniach, które rozwiną Twoje umiejętności i sam będziesz mógł je wskazać

  • A dodatkowo:

  • podpiszemy z Tobą umowę zgodną z Twoimi preferencjami (UoP/B2B)

  • możesz pracować hybrydowo i pojawiać się w biurze dwa razy w tygodniu (choć oczywiście zapraszamy częściej!)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych rozwiązań i narzędzi

  • Nieograniczone możliwości szkoleń produktowych

  • Realny wpływ na kształtowanie portfolio TIM

  • Wsparcie merytoryczne (i nie tylko 😊) zespołu i dawkę solidnej wiedzy na start

  • Regularny udział w targach i wydarzeniach branżowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

  • Kafeteria MyBenefit

TIM S.A.

Od ponad 30 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy