Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Trade Marketing Manager

  • Pszczyna, śląskie
  • Kierownik
  • 11.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jesteśmy liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży. W ostatnim czasie przenieśliśmy naszą firmę do nowej, nowoczesnej lokalizacji, zapewniającej bardzo komfortowe warunki pracy oraz dającej firmie możliwość dalszego rozwoju.

    Jesteśmy częścią Grupy Eurocash – szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej ponad 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

    Miejsce pracy: Pszczyna

    ZADANIA:

    • Udział w rozwoju konceptu detalicznego o zasięgu ogólnopolskim,
    • Realny wpływ na kierunek i strategię rozwoju konceptu,
    • Wdrażanie i koordynowanie projektów oraz działań wspierających sprzedaż,
    • Planowanie i budżetowanie i ocena efektywności działań promocyjnych,
    • Bieżąca kontrola budżetów trade marketingowych,
    • Monitorowanie i analizę danych sprzedażowych oraz rynkowych,
    • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy.

    IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

    • Posiadać doświadczenie w dziale sprzedaży, trade marketingu lub marketingu,
    • Znać i posiadać umiejętność efektywnego wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż,
    • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne,
    • Być zdeterminowany w realizacji wyznaczonych celów,
    • Posiadać wyższe wykształcenie,
    • Doświadczenie w branży FMCG i znajomość rynku kosmetycznego będzie dodatkowym atutem.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącej 6. największą w Polsce firmą i liderem rynku,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych,
    • Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon,
    • Pakiet benefitów (pakiety sportowe, pakiet Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia)
    opis