Oferta pracy

Junior Trade Marketing Manager

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • efektywną współpracę z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych

  • planowanie i koordynację działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla rynków Europy Centralnej

  • prowadzenie komunikacji marki Arbiton na rynkach Europy Centralnej

  • nadzór nad materiałami POS

  • administrowanie budżetem trade marketingowym

  • przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji trade marketingowych oraz ocena ich efektywności

  • bieżącą współpracę z firmami zewnętrznymi przy realizacji projektów

  • monitorowanie i analizę rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny; mile widziane inne języki Europy Centralnej

  • wykształcenie wyższe – preferowane marketing, zarządzanie

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Trade Marketingu

  • znajomość narzędzi trade marketingowych

  • prawo jazdy kat. B

  • kreatywność, energia i zapał do zmieniania świata

  • sportowe zacięcie do bycia najlepszym, we wszystkim co robisz

  • doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach

  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowanie choinkowe

  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników

  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych