Oferta pracy

Junior Trade Marketing Manager

Human Capital Consulting Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego klienta renomowanej i międzynarodowej firmy FMCG, która w swoim portfolio posiada znane i cenione przez konsumentów słodycze obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Trade Marketing ManagerNumer ref.: MG/WAR/JUNIOR

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie strategii asortymentowej, promocyjnej i ekspozycyjnej  dla poszczególnych kanałów sprzedaży (i klientów), w oparciu o strategie marek - kanał HM i SM
  • Przełożenie strategii marketingowej firmy na działania handlowe, z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych kanałów sprzedaży (i klientów) – produkcja, kreacja materiałów POS oraz programów konsumenckich
  • Samodzielne prowadzenie powierzonych projektów z zakresu Trade Marketingu

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzenie projektów trade marketingowych w branży FMCG
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia wielu tematów w jednym momencie, orientacja na cel, nastawienie na rozwój
  • Znajomość programów  Word, Excel, Power Point w stopniu zaawansowanym
  • Ambicja, chęć nauki,  rozwoju zawodowego
  • Kreatywność, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analizy danych i wnioskowania

Oferujemy:

  • Pracę ze znanymi i cenionymi markami
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę na czas określony na 20 miesięcy od 01.2021 do 08.2022 z możliwością przedłużenia)
  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dodatki socjalne: opieka medyczna, karta sportowa
  • Doskonałą lokalizację biura – w centrum Warszawy przy linii metra (Rondo Daszyńskiego)
By submitting the application, you agree to the processing by Human Capital Consulting Sp. z o.o., your personal data, for the needs of this recruitment process (in accordance with the Act of 10 May 2018 on the Personal Data Protection Journal of Laws of 2018, item 1000) and in accordance with the Regulation of the European Parliament and Council (EU) 2016/679 of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and the repeal of Directive 95/46/EC (GDPR).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy