Oferta pracy

Junior Trading Analyst

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie ilościowych i fundamentalnych strategii inwestycyjnych dla rynków energii elektrycznej, gazu i produktów środowiskowych w Europie,

  • tworzenie narzędzi analitycznych usprawniających proces podejmowania decyzji,

  • zawieranie transakcji na rynku,

  • egzekwowanie strategii inwestycyjnych,

  • wdrażanie własnych pomysłów i implementacja własnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • ukończone studia lub w trakcie kształcenia na kierunkach ścisłych, takich jak: matematyka, statystyka, metody ilościowe w ekonomii, informatyka i ekonometria,

  • zainteresowanie tradingiem oraz rynkami finansowymi lub towarowymi,

  • umiejętność programowania w języku Python,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.

To oferujemy

  • możliwość dopasowania formy zatrudnienia (umowa o pracę / umowa zlecenie),

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię zależną od wyników,

  • duże możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej spółce energetycznej,

  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę,

  • swobodną atmosfera pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy