Junior Treasury & Cash Management Accountant

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji, szukamy Kandydatów do działu księgowości na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    JA/Kat
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Odpowiadanie na zapytania klientów;
    • Rezerwacja płatności przychodzących i wychodzących zgodnie z procedurami;
    • Przetwarzanie płatności i rachunków na czas i zgodnie z procedurami;
    • Kontrola poprawności dokumentacji;
    • Poprawa błędnych księgowań;
    • Szukanie usprawnień procesów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów związanych z finansami;
    • Doświadczenie w branży SSC i dziale finansowym mile widziane;
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
    • Znajomość innego języka (niemieckiego/ hiszpańskiego/ włoskiego/ francuskiego/ holenderskiego/ portugalskiego/ bułgarskiego/ tureckiego/ rumuńskiego) będzie atutem;
    • Umiejętności analityczne.
    Oferujemy:
    • Możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w  międzynarodowym środowisku biznesowym w obszarze księgowości;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w nowoczesnym biurze;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych;
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl