Logo Pracuj.pl

Junior UI Designer

OKE Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

OKE Poland Sp. z o.o.

Jana Heweliusza 11

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Figma

Mile widziane

  • Adobe Photoshop

O projekcie

Poszukujemy UI Designera do zespołu, który zajmuje się tworzeniem systemu do półautomatycznej adnotacji danych, w tych danych multimodalnych, oraz zarządzania modelami w projektach opartych na uczeniu maszynowym.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza produktu oraz propozycja rozwiązań UI w oparciu o wymagania biznesowe i wybrany design system,
  • Udział w spotkaniach scrumowych, projektowych oraz marketingowych,
  • Współpraca z zespołem deweloperskim,
  • Propozycja rozwiązań z zakresu UI designu odpowiadających potrzebom produktu.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych i desktopowych,
  • Doświadczenie w pracy z Figmą lub/i innymi narzędziami do projektowania,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

  • Wiedza z zakresu UX designu,
  • Obsługa innych programów graficznych (podstawy Adobe Photoshop),
  • Doświadczenie w pracy przy start-upach, elastyczność i umiejętność szybkiego dostosowania się do biznesu.

To oferujemy

  • Pracę w firmie w nowoczesnej branży, zatrudniamy ponad 90 programistów i testerów
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
  • Centralną lokalizację biura w Gdańsku (ul. Heweliusza 11, przy galerii Madison)
  • Możliwość nauki j. angielskiego
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Rowerownię

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

rozmowa rekrutacyjna z HRem (albo online albo w biurze)

2

rozmowa z prezesem

3

oferta zatrudnienia

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, zapraszamy do przesłania swojego CV oraz portfolio na adres: [email protected] W tytule maila prosimy o wpisanie: „UI Designer”

Jesteśmy software-housem specjalizującym się w wytwarzaniu oprogramowania na platformy telewizji hybrydowej. Działamy w Gdańsku od 25 lat, tworząc przyjazne i innowacyjne miejsce pracy.

Junior UI Designer, Jana Heweliusza 11, Gdańsk