Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Unity Developer

T-Bull S.A.O firmie

  • Szczęśliwa 33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

T-Bull S.A.

Szczęśliwa 33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozwój warsztatu w ramach realizowania interesujących projektów na potrzeby mobilnego rynku gier;

  • wsparcie programisty prowadzącego projekt;

Nasze wymagania

  • znajomość języka obiektowego C#, C++ lub C;

  • podstawowa znajomość silnika do tworzenia gier: UNITY 3D;

  • wymagana odpowiedzialność, samodzielność i uczciwość;

  • umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie;

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy;

  • pakiet socjalny oraz pakiet wyżywienia (śniadania i obiady);

  • ubezpieczenie zdrowotne.

T-Bull S.A.

T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. W produkcje wrocławskiego studia zagrało już prawie pół miliarda graczy na całym świecie. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 8 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie. Jesteśmy twórcami takich hitów jak Moto Rider GO, Top Speed, Racing Xtreme, czy Tank Battle Heroes.

Aktualnie poszukujemy kreatywnych i utalentowanych osób, które będą miały czynny udział w dynamiczny rozwój naszej firmy na stanowisku: Junior Unity Developer.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.