Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Unity engineer

T-Bull S.A.

  • Szczęśliwa 33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

T-Bull S.A.

Szczęśliwa 33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w badaniu nowych technologii wykorzystywanych w projektach Unity 3D,

  • Implementacja pluginów od zewnętrznych dostawców,

  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów technicznych dla deweloperów gier,

  • Rozwijanie technologii firmowych,

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i projektowej,

  • Wsparcie techniczne IT,

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy z silnikiem Unity 3D,

  • wymagana odpowiedzialność, samodzielność i uczciwość,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie,

  • Znajomość środowiska Excel/Google Sheets

Mile widziane

  • znajomość języków obiektowych C#, C++, C, JAVA, Objective-C, Swift,

  • znajomość specyfiki projektów mobilnych na platformy Android, iOS, Steam, Nintendo Switch,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet socjalny,

  • Pakiet wyżywienia (śniadania, obiady oraz eventy),

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Wyjścia integracyjne,

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-16),

T-Bull S.A.

T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. W produkcje wrocławskiego studia zagrało już prawie pół miliarda graczy na całym świecie. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 8 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie. Jesteśmy twórcami takich hitów jak Moto Rider GO, Top Speed, Racing Xtreme, czy Tank Battle Heroes.

Aktualnie poszukujemy kreatywnych i utalentowanych osób, które będą miały czynny udział w dynamiczny rozwój naszej firmy na stanowisku: Junior Unity engineer

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.