Oferta pracy

Junior US Operations Specialist

Booksy International Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca administracja systemu oraz przetwarzanie danych

  • Wsparcie we wdrażaniu i utrzymaniu promocji z partnerami Booksy

  • Dbanie o jakość danych w naszym CRM (Salesforce) i systemach

  • Administrowanie zmian w zakresie subskrypcji, zniżek i promocji dla klientów biznesowych Booksy

  • Pomoc przy prowadzeniu projektów ogólnofirmowych

  • Codzienna współpraca z zespołami w Polsce i Stanach Zjednoczonych

Nasze wymagania

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za to co robisz

  • Zapał i pozytywne nastawienia do świata

  • Znajomość Excela na poziomie dobrym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Zainteresowanie środowiskiem startupowym i/lub chęć jego poznania :)

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb i elastyczne godziny pracy

  • Możliwość szybkiego rozwoju i nauki

  • Poznanie wiodącego systemu CRM na rynku (Salesforce)

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, multisport

  • Startup’ową kulturę i atmosferę pracy

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • lekcje angielskiego

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy

Czy okazja do codziennego wsparcia zespołów operacyjnych, sprzedaży oraz CS byłaby dla Ciebie ciekawym bodźcem rozwojowym? Czy lubisz porządkować dane? Czy czujesz się jak ryba w wodzie gdy dookoła Ciebie dużo się dzieje? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś twierdząco, chcesz rozwijać siebie i budować jeden z największych polskich startupów, to śmiało aplikuj :)