Logo Pracuj.pl

Junior UX Designer

SMYKO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

SMYK

Domaniewska 48

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie wymagań dotyczących bieżących projektów
  • Modelowanie i projektowanie rozwiązań w postaci szkiców, makiet i prototypów rozwiązań
  • Testowanie i stałe doskonalenie istniejących rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw UX i zagadnień z tym związanych
  • Znajomość jednego z narzędzi UXpin, Figma , Axure lub porównywalnego
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość Google Analytics
  • Umiejętność tworzenia prototypów
  • Znajomość HTML/CSS
  • Wykształcenie kierunkowe (projektowanie graficzne, komunikacja wizualna, HCI itp.)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • pilates, techniki relaksacji, fotele masujące

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Junior UX Designer, Domaniewska 48, Warszawa