Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Video Content Specialist

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Junior Video Content SpecialistNumer ref.: 200901-CCT5H
Twoje zadania:

Dział Marketingu Sii na co dzień zajmuje się prowadzeniem kampanii marketingowych i EB, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, tworzeniem materiałów marketingowych i projektami CSR-owymi. Praca w naszym zespole jest dynamiczna: wspólnie na minutę wypowiadamy około 3000 słów, piszemy 20 mejligenerujemy sporo tabel w Excel’u, prezentacji PowerPoint i analizujemy kluczowe dane marketingowe, razem zastanawiamy się nad usprawnieniami.

Obecnie poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko Junior Video Content Specialist - jeżeli orientujesz się w obecnych trendach wideo, masz poczucie estetyki, jesteś osobą kreatywną, nie boisz się wyzwań, chcesz rozwijać swoje umiejętności i lubisz to co robisz to czekamy właśnie na Ciebie!

Zadania na danym stanowisku:

  • Tworzenie materiałów filmowych na potrzeby komunikacji marketingowej firmy
  • Praca jako operator kamery, postprodukcja (montaż, animacje)
  • Przekładanie brief’u na koncepty wizualne/wideo
  • Realizacja spójnej strategii, wizerunku i design’u firmy
  • Czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy
  • Udział w rozbudowie identyfikacji wizualnej firmy
Twoje umiejętności:
  • Żywe zainteresowanie tematyką tworzenia materiałów wideo
  • Umiejętność prowadzenia projektu od etapu scenariusza, poprzez kręcenie oraz montaż
  • Dobra znajomość narzędzi do edycji filmów, takich jak Adobe Premiere Pro i Adobe After Effects
  • Szeroka wiedza dotycząca sprzętu wideo (kamera, światło, dźwięk)
  • Doświadczenie w produkcji korporacyjnych materiałów wideo
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i samodzielność w pracy z klientem
  • Umiejętność szybkiego budowania relacji z innymi osobami.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (około 3 dni w miesiącu)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie
  • Posiadanie portfolio zrealizowanych projektów
  • Mile widziana znajomość Adobe Photoshop i Illustrator

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne