Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Web Developer - PHP/JS

"EB2B SERVICE" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 51

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie Platformy Zakupowej eB2B z wykorzystaniem m.in. PHP, MySQL, JavaScript, HTML/CSS (więcej w sekcji "Wymagania")

  • Pomoc w opracowywaniu koncepcji rozwoju Platformy

  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

• Student trzeciego roku lub absolwent kierunku informatycznego lub podobnych

• Znajomość języka PHP (7.0 lub wyżej)

• Znajomość języka JavaScript

• Umiejętność tworzenia optymalnych zapytań SQL

• Podstawowa znajomość HTML

• Umiejętność pracy zespołowej

• Analityczne myślenie

Mile widziane będą:

• Podstawowa znajomość CSS

• Znajomość frameworków: Zend (PHP), ExtJs (JS), Doctrine

• Umiejętność korzystania z narzędzia PhpStorm,

• Chęć nauki i rozwoju :)

• Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT

To oferujemy

  • Umowę dostosowaną do potrzeb pracownika (przykładowo: umowa zlecenie dla studenta, umowa o pracę/B2B dla absolwenta)

  • Możliwości rozwoju umiejętności programistycznych

  • Szkolenie wdrożeniowe i pomoc innych członków zespołu w razie potrzeby

  • Możliwość awansu

  • Pracę w niewielkim, przyjaznym zespole

  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne

O nas

Specjalizujemy się w optymalizacji zarządzania procesami zakupowymi. W wielu spółkach wdrożyliśmy Platformę Zakupową eB2B – narzędzie wspierające kupców w codziennej pracy. Platforma przyśpiesza i upraszcza komunikację działu zakupów z dostawcami, ułatwia transparentny wybór dostawców. Ponadto daje szansę na obniżenie kosztów prowadzonej działalności.

Podstawą naszej działalności jest dostarczanie Klientom modułowych rozwiązań elektronicznych, ułatwiających kompleksowe zarządzanie każdym aspektem procesu zakupowego P2P tj. od akceptacji wniosku zakupowego aż po zapłatę faktury.