Logo Pracuj.pl

Junior Web Developer

10AO firmie

umowa o pracę
4 000–5 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–5 000
netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Ta praca jest dla Ciebie jeśli wiesz jak działa strona czy aplikacja internetowa, znasz html i css i chcesz rozwijać się jako programista/programistka pracując nad fajnymi projektami z różnych branż, pod okiem doświadczonych programistów. Nie obędzie się bez ciekawości i pasji do technologii oraz oka, które odróżnia ładne rozwiązania od brzydkich.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość HTML/CSS
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem stron internetowych, ux i architekturą aplikacji internetowych
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Zaangażowanie, ciekawość, chęć rozwoju
  • Dbałość o detale i zmysł estetyczny

Mile widziane

  • React.js lub/i React Native
  • PHP Laravel
  • WordPress
  • Git
  • NPM / Yarn
  • MySQL

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę pod kierownictwem doświadczonych deweloperów i projektantów.
  • Możliwości rozwoju poprzez pracę nad projektami z bardzo różnych branż i realny wpływ na końcowe produkty.
  • Biuro w centrum Krakowa, z parkingiem, psami na pokładzie i przyjazną atmosferą pracy w kilkunastoosobowej, szybko rosnącej firmie.
  • Gym Space

Jesteśmy software house’em i agencją interaktywną powstałą przez tworzenie własnych produktów cyfrowych. Wciąż z sukcesami je rozwijamy, jednocześnie realizując projekty dla zewnętrznych klientów. Tworzymy od zera, kwestionujemy status quo, skupiamy się na zrozumieniu potrzeb użytkowników i dostarczaniu realnych rozwiązań. Tworzymy oprogramowanie dla różnych branż: automotive, foodtech, fintech, retail. Jesteśmy małą i zwinną organizacją, która szybko się rozwija i daje programistom realny wpływ na tworzone produkty. Doceniamy kreatywność. Mamy dużo fajnych psów.

Junior Web Developer, pomorskie