Junior Web Developer (Sharepoint Developer) - Młodszy specjalista ds. projektowania i programowania systemów IT

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIAO firmie

  • Estkowskiego 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

Estkowskiego 6

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • SharePoint

  • SQL

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

  • WebApi

  • JSON

  • MSSQL

  • ASP.NET MVC

  • WCF

  • WF

  • PowerShell

  • REST

  • SoapUI

  • JSON Schema

  • WEB

  • Scrum

Twój zakres obowiązków

  • praca we wszystkich fazach cyklu budowy oprogramowania,

  • projektowanie i tworzeniu aplikacji internetowych,

  • analiza wymagań,

  • wdrażanie oprogramowania i rozwiązań opartych o platformę Sharepoint,

  • tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej.

Nasze wymagania

  • znajomość MS Sharepoint dostępnego na platformie Office365,

  • umiejętność programowania w środowisku .Net, C#,

  • znajomość SQL,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • języka angielskiego umożliwiającego pracę z dokumentacją w języku angielskim,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • znajomość technologii ASP.NET MVC, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, WebApi, JSON,

  • mile widziana znajomość frameworków WCF, WF i Powershella.

  • znajomość technologii ASP.NET MVC, HTML, CSS, JavaScript,

  • znajomość Sharepoint,

  • umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • umowę o pracę i elastyczne godziny pracy,

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym,

  • ekspercką wiedzę przyszłego szefa i kolegów,

  • najlepszą miejscówkę w mieście, co potwierdzisz, jak sprawdzisz naszą lokalizację.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy