Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior WEB Developer

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • Prestashop

  • HTML

  • CSS

  • Bootstrap

  • PHP

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie stron i sklepów internetowych od podstaw opartych na systemie Wordpress, Prestashop

  • Zarządzanie stronami opartymi na CMS Wordpress + WooCommerce, Prestashop

  • Wdrażanie nowych rozwiązań do aktualnych projektów oraz naprawa błędów

  • Integracja sklepów z systemami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Znajomość Wordpress, Prestashop

  • Znajomość HTML, CSS, Bootstrap

  • Podstawy PHP, JavaScript

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe we wskazanym obszarze

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym, kreatywnym zespole

  • Dogodną lokalizację w centrum Katowic

  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.

CORONA poszerza swoje szeregi.

Dążymy do nieustannego rozwoju. Wierzymy, że zapewnić go może zgrany i wykwalifikowany zespół. Poszukujemy osoby na stanowisko Junior WEB Developer. Czekamy na Ciebie!

Więcej o nas znajdziesz na www.corona1.eu oraz www.corona-design.eu

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.