Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior web developer

Gremi Media SAO firmie

  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Gremi Media SA

Prosta 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS3

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oraz utrzymanie systemów i aplikacji Gremi Media S. A. z wykorzystaniem rozwiązań webowych

  • Współpraca z zespołem DevOps

  • Współpraca z zespołem UX

Nasze wymagania

  • Znajomość HTML / CSS3

  • Praktyczna znajomość JavaScript

  • Znajomość jednego z rozwiązań backendowych: PHP lub NodeJS

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Chęć nauki nowych technologii

  • Umiejętność współpracy z innymi

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi

  • Znajomość co najmniej jednego z rozwiązań backendowych: Symfony, ExpressJS lub NestJS

  • Znajomość co najmniej jednego z rozwiązań frontendowych: React lub Angular

  • Znajomość docker na poziomie dewelopera

  • Znajomość REST

  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i nowe doświadczenie,

  • dostęp do narzędzi i szkolenia,

  • praca blisko Ronda Daszyńskiego.

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych poszukuje:

Przewiń do profilu firmy