Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Web Developer

VALKEA MEDIA S.A.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Ficowskiego 15

Żoliborz

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów stron www.

  • Nadzorowanie i testowanie wprowadzanych zmian.

  • Dbanie o wizualną stronę dostarczanych stron.

  • Uczestnictwo w procesie implementacji stron.

  • Optymalizowanie stron.

Nasze wymagania

  • Znajomość WordPress w tym development pluginów.

  • Znajomość: PHP, SQL.

  • Znajomość Frontendu na poziomie przynajmniej juniora: HTML, CSS, JavaScript.

  • Chęć tworzenia rozwiązań wysokiej jakości.

  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej.

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii.

To oferujemy

  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy.

  • szybkie, efektywne i przyjazne wprowadzenie do pracy,

  • nieformalną i pozytywną atmosferę pracy,

  • pracę przy ciekawych projektach w kreatywnym zespole,

  • pracę w trybie hybrydowym min. 3 dni w biurze na Żoliborzu, maks. 2 dni w domu.

Młoda duchem, solidnie doświadczona agencja marketingowa – pełna pasji, ciekawości i talentu. Od 20 lat działamy w jednej z najszybciej rozwijających się branż, pracując na sukces naszych klientów, który również nam przynosi zawodową satysfakcję. Wejdź na stronę www.valkea.com i sam się przekonaj.

Przewiń do profilu firmy