Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Web Developer

ADREY sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, utrzymywanie oraz rozwijanie istniejących wewnętrznych narzędzi informatycznych

  • Współpraca przy projektowaniu i rozbudowywaniu serwisów internetowych

  • Tworzenie stron internetowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość JS/HTML/CSS

  • Znajomość C#

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy samodzielnej i nie poddawanie się gdy pojawi się pierwsza blokada

  • Mile widziana znajomość: MongoDB, React, Vue, Git, Linux

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów

  • Zatrudnienie na podstawie UoP/B2B w stabilnej firmie, poszukującej partnera do stałej współpracy

  • Przyjazną atmosferę pracy, tworzoną przez młody zespół

O nas

Szukamy ambitnego i kreatywnego Junior Web Developera. Wspólnie budujemy nowe rozwiązania oraz poszerzamy naszą wiedzę. Twoje zdanie ma dla nas znaczenie. Jeżeli nie masz komercyjnego doświadczenia, ale za to możesz się już pochwalić swoimi autorskimi projektami to zachęcamy do aplikacji. Z chęcią zobaczymy co do tej pory stworzyłeś/aś :)