Junior Web Support Specialist

Profitroom S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SCSS

  • PHP

Mile widziane

  • CMS

  • JS

  • jQuery

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa mailowa i telefoniczna polskich i zagranicznych (w języku angielskim) Klientów firmy w zakresie pomocy technicznej do stron WWW i autorskich aplikacji webowych

  • Obsługa autorskiego systemu CMS

  • Wprowadzanie modyfikacji w kodzie HTML

  • Testowanie i usprawnianie bieżących produktów i narzędzi

Nasze wymagania

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom min. B2/C1)

  • Bardzo dobra znajomość HTML / CSS / SCSS

  • Podstawowa znajomość PHP

  • Doświadczenie w pracy z CMS (np. Wordpress, Joomla lub inny)

  • Podstawy JS / jQuery

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B w zależności od preferencji

  • Udział w projektach o zasięgu globalnym

  • Zdobycie doświadczeń w środowisku międzynarodowym

  • Możliwość uczestnictwa w różnych projektach długoterminowych

  • Opcję 100% pracy zdalnej przez cały okres współpracy

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tak się u nas pracuje

Opis stanowiska

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Simply More Bookings dla nich, Simply Great Career dla Ciebie.

Praca w Zespole Wsparcia Technicznego Profitroom to świetny start do poznania technologii WWW, CMS, pisania kodu i programowania. Będziesz miał/a możliwość poznania zaawansowanych aplikacji webowych oraz nowoczesnych stron WWW. Lubisz rozwiązywać problemy, a pomaganie użytkownikom sprawia Ci przyjemność? Tematy technicznie traktujesz jako wyzwanie, wiesz co to CMS i znasz HTML / CSS? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie!