Logo Pracuj.pl

Junior Web Support Specialist

Profitroom S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SCSS

  • PHP

Mile widziane

  • CMS

  • JS

  • jQuery

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa mailowa i telefoniczna polskich i zagranicznych (w języku angielskim) Klientów firmy w zakresie pomocy technicznej do stron WWW i autorskich aplikacji webowych
  • Obsługa autorskiego systemu CMS
  • Wprowadzanie modyfikacji w kodzie HTML
  • Testowanie i usprawnianie bieżących produktów i narzędzi

Nasze wymagania

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom min. B2/C1)
  • Bardzo dobra znajomość HTML / CSS / SCSS
  • Podstawowa znajomość PHP

  • Doświadczenie w pracy z CMS (np. Wordpress, Joomla lub inny)
  • Podstawy JS / jQuery

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B w zależności od preferencji
  • Udział w projektach o zasięgu globalnym
  • Zdobycie doświadczeń w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość uczestnictwa w różnych projektach długoterminowych
  • Opcję 100% pracy zdalnej przez cały okres współpracy
  • Pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Opis stanowiska

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Simply More Bookings dla nich, Simply Great Career dla Ciebie.

Praca w Zespole Wsparcia Technicznego Profitroom to świetny start do poznania technologii WWW, CMS, pisania kodu i programowania. Będziesz miał/a możliwość poznania zaawansowanych aplikacji webowych oraz nowoczesnych stron WWW. Lubisz rozwiązywać problemy, a pomaganie użytkownikom sprawia Ci przyjemność? Tematy technicznie traktujesz jako wyzwanie, wiesz co to CMS i znasz HTML / CSS? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Junior Web Support Specialist, warmińsko-mazurskie