Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Webdeveloper

Helion SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Helion SA

Tadeusza Kościuszki 1C

Gliwice

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby, która wkracza w świat programowania webowego, skorej do nauki i otwartej na nowe wyzwania w zespole doświadczonych programistów.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie czystego kodu, zgodnego ze standardami W3C;

  • tworzenie kodu responsywnego serwisów WWW (responsive web design);

  • wdrażanie grafiki, projektowanie elementów interfejsu serwisów.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania aplikacji na potrzeby serwisów WWW;

  • podstawowa znajomość PHP;

  • podstawowa znajomość HTML5, JavaScript, CSS, XML;

  • podstawowa znajomość języka SQL i tematyki bazodanowej;

  • podstawowa znajomość frameworka Symfony;

  • umiejętność myślenia analitycznego, zdolność szybkiego uczenia się;

  • precyzja, dbanie o szczegóły oraz wytrwałość.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • edukację i rozwój Twoich kwalifikacji;

  • nieograniczony dostęp do literatury i kursów programistycznych;

  • udział w ciekawych, różnorodnych i innowacyjnych projektach;

  • długofalową i stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole;

  • niekorporacyjne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Helion SA

Jedno z największych wydawnictw informatycznych i księgarń internetowych w Polsce, firma z 29-letnim doświadczeniem w edukacji programistów, administratorów i informatyków, proponuje Ci pracę na stanowisku: Junior Webdeveloper.

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny przesyłać za pomocą przycisku aplikowania, z dopiskiem WEBDEVELOPER.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.