Logo Pracuj.pl

Junior Webdeveloper

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca ze specjalistami odpowiedzialnymi za realizację strony WWW dla klienta,
  • tworzenie i modyfikacja stron klientów przy użyciu systemu WordPress,
  • modyfikacja i rozbudowa szablonów stron

Nasze wymagania

  • Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli HTML, CSS nie skrywają przed Tobą tajemnic,
  • masz poczucie estetyki,
  • wykazujesz się minimum podstawową znajomością WordPress również od strony kodu źródłowego,
  • będziemy mogli porozmawiać z Tobą na temat optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO i temat ten nie jest Ci obcy :),
  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki,
  • jesteś kreatywny oraz posiadasz zdolności analityczne,
  • lubisz pracować w zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • 100% pracy zdalnej

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Grupa TENSE Polska – jesteśmy agencją interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w latach 2016-2018 i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym, prestiżowym konkursie branżowym Global Search Awards 2020 w kategorii Best Low Budget Campaign w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Junior Webdeveloper, mazowieckie