Oferta pracy

Junior Webmaster

Auto Partner S.A.O firmie

  • Ekonomiczna 20, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Auto Partner S.A.

Ekonomiczna 20

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zmian w serwisach internetowych spółki,

  • wprowadzanie zmian optymalizacyjnych i merytorycznych,

  • wdrażanie nowych oraz modyfikowanie istniejących funkcjonalności w witrynach, serwisach i sklepach internetowych,

  • analiza oraz tworzenie dokumentacji projektowej,

  • bieżąca współpraca z działami w firmie (marketing, logistyka, zarząd).

Nasze wymagania

  • potwierdzone doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych opartych na HTML / CSS i WordPressie oraz Prestashop,

  • podstawowa znajomość struktury motywów WordPressa, PrestaShop i innych CMS,

  • znajomość technologii frontendowych (HTML5, CSS3), a także umiejętność praktycznego stosowania technik RWD w tym Bootstrap,

  • wiedza z zakresu optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO,

  • podstawowa znajomość PHP,

  • podstawowa znajomość baz danych MySQL,

  • ogólna wiedza na temat marketingu internetowego,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów, inicjatywa i zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość systemu szablonów Smarty,

  • znajomość JavaScript i jQuery,

  • doświadczenie w tworzeniu własnych wtyczek i skryptów do CMS WordPress / PrestaShop,

  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API.

To oferujemy

  • forma zatrudnienia (UoP / B2B),

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji, notowanej na giełdzie,

  • uczestnictwo w bardzo dużych i ciekawych wdrożeniach, dających możliwości rozwoju,

  • doświadczoną i kompetentną kadrę współpracowników,

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • narzędzia niezbędne do realizacji indywidualnych zadań i celów,

  • miejsca parkingowe i stojaki na rowery,

  • dogodną lokalizację biura w Bieruniu - 25 min od Katowic, 10 min od Tychów, łatwy dojazd z A4,

  • system benefitów - Medicover, dofinansowanie do posiłków, program rabatowy na części samochodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Firma Auto Partner S.A. jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka w znacznej części opiera swą działalność na elektronicznych platformach sprzedaży, a także logistyce dostaw części zamiennych. W trybie just-in-time dostarczamy nasze produkty do Klientów rozproszonych na terenie kraju i zagranicy, warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych.

Przewiń do profilu firmy