Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Webmaster - Web Developer w dziale e-commerce

Popławska Group Sp.k.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. k. do naszego zespołu poszukujemy Junior Webmaster / Web Developer w dziale e-commerce. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej pod marką Clarena działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Wilczycach, tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie treścią w naszych sklepach internetowych (głównie informacje o produktach ale i grafiki, banery, konfiguracja promocji)
  • odpowiedzialność za publikację informacji na naszych stronach
  • współpraca przy rozbudowywaniu sklepów i stron internetowych
  • tworzenie projektów wykorzystujących jako silnik platformę WordPress
  • współpraca z działem sprzedaży, zbieranie wymagań dotyczących projektu
  • tworzenie mailingów
  • współpraca z zespołem graficznym przy tworzeniu layotów stron internetowych
  • dbanie o odpowiednie działanie stron internetowych oraz aplikacji webowych wykorzystywanych w obrębie firmy (w tym wsparcie techniczne)
  • rozwój oraz utrzymanie aplikacji webowych opartych na technologii PHP, MySQL oraz JavaScript
  • optymalizacja istniejących rozwiązań (m. innymi stron opartych o Wordpress)
  • projektowanie i dodawanie funkcjonalności aplikacji webowych
  • testowanie wdrażanych rozwiązań

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 1-2 lata - warunek konieczny
  • znajomość HTML, CSS w stopniu średniozaawansowanym
  • znajomość PHP w stopniu średniozaawansowanym
  • znajomość JavaScript, JQuery w stopniu średniozaawansowanym
  • mile widziana znajomość MySQL
  • znajomość platformy Wordpress - umożliwiające samodzielne tworzenie stron
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu treścią na stronach w CMS typu WordPress
  • umiejętność logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stacjonarnie w siedzibie firmy w Wilczycach
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • profesjonalne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, program zakupów pracowniczych

Siedziba firmy znajduje się w Wilczycach, tuż pod Wrocławiem, z szybkim dojazdem samochodem z różnych części Wrocławia. Do miejscowości kursują także autobusy podmiejskie. Nasi pracownicy wspólnie dojeżdżają do pracy, dlatego nawet niezmotoryzowani znajdą dla siebie dogodną formę dojazdu do firmy. Zachęcamy do aplikowania!

Ogłoszenie archiwalne