Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Junior Wordpress

AWESOME BYTES sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Awesome Bytes to firma zatrudniająca doświadczonych pracowników. Stawiamy na regularne podnoszenie naszej wiedzy i kwalifikacji. Po wielu latach pracy w branży IT poznaliśmy ją na tyle, by odkryć to, czego w niej brakuje. Luki te wypełniliśmy najwyższej jakości usługami i elastycznym modelem współpracy z klientem. Nasza misja jest prosta – dostarczamy usługi offshore i profesjonalne oprogramowanie.

Oferujemy

  • umowę o pracę (czy wiesz, że jako pracodawca nie zwolniliśmy naszych pracowników z powodu pandemii? Stabilne zatrudnienie i dobra kondycja firmy to nasz atut!)
  • szkolenia (techniczne/systemowe)
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość częściowej pracy z domu
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę

Zapewniamy

  • szybką komunikację
  • dogodną lokalizację biura w centrum miasta
  • bezpłatne miejsca parkingowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • co najistotniejsze: fantastyczną, spokojną i miłą atmosferę pracy

Zadania

  • Będziesz zajmował się tym w czym czujesz się najlepiej i gdzie możesz pokazać pełnię Swojego talentu
  • Prowadził i regularnie aktualizował nasze strony internetowe
  • Będziesz realizował wizualną część aplikacji i stron www
  • Zajmował się przygotowywaniem i opracowywaniem treści oraz grafiki
  • Brał czynny udział w projektach

Oczekujemy

  • Doświadczenia w wykorzystaniu CMS Wordpress .
  • Znajomości HTML 5, CSS, JS, PHP, Języka SQL.
  • Wykształcenia wyższego informatyka/pokrewne
  • Doświadczenia we wdrażaniu motywów WordPress - prześlij nam link do Twojego repozytorium ze zrealizowanymi projektami lub do strony WWW, jeśli je posiadasz
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - w pracy produkcyjnej komunikujemy się zwykle z klientami i partnerami spoza Polski, dlatego znajomość tego języka jest dla nas bardzo ważna,
  • Komunikatywności na bardzo wysokim poziomie
  • Samodzielności, zaangażowania w wykonywane zadania i własnej inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

Ogłoszenie archiwalne