Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowa / Kadrowy

KERPLIK - KIERUZEL - PIEKARSKA KSIĘGOWOŚĆ | DORADZTWO PODATKOWE sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 7

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej od momentu przyjęcia do zwolnienia pracownika - umowy o pracę oraz umowy zlecenia,

  • rozliczanie czasu pracy,

  • prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych,

  • rozliczanie zasiłków,

  • sporządzanie list płac oraz składanie deklaracji ZUS i PIT (obsługa programu płatnik),

  • wystawienie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu ERP 7,

  • ustalanie składek społecznych i zdrowotnych dla osób prowadzących działalność gospodarczą,

  • rozliczenia z PFRON,

  • współpraca i kontakt z klientem oraz z urzędami.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pozwalające na samodzielne wykonywanie obowiązków,

  • dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • znajomość programu Gratyfikant - mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dobrą atmosferę w pracy.

O nas

Jesteśmy spółką doradztwa podatkowego oferującą także usługi księgowe i kadrowe dla klientów.