Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowa/ Kadrowy

PRIME CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 8007 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji pracowniczej

  • Prowadzenie ewidencji kadrowej i spraw osobowych pracowników

  • Odpowiedzialność za Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, zgłoszeniowych, wyrejestrowujących ZUS,

  • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-11

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej