Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowa

Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo-płacowa klientów biura

  • sporządzanie umów o pracę , aneksów , świadectw pracy i innych

  • wyliczanie wysokości zobowiązań ZUS i PIT

  • sporządzanie PIT 11

  • współpraca z działem HR klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi programu PŁATNIK

  • znajomość prawa pracy i przepisów ustawy PDOF

  • mile widziana znajomość programu Optima

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze

  • nienormowany czas pracy

  • benefity

  • możliwość rozwoju

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym w Poznaniu.  Tworzymy zespół specjalistów z dziedziny księgowości e-commerce.