Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowa - Specjalista ds. kadr i płac

BMATIC sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BMATIC sp. z o.o. - firma z branży budowlano-montażowej, zajmująca się montażem systemów magazynowych w całej Europie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa kadrowa pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień itp.,
  • sporządzanie sprawozdań i raportów kadrowych,
  • obsługa spraw bieżących w spółce,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i kontakt z ZUS, GUS, US,

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • prawo jazdy, kat B.
  • B. dobra znajomość pakietu Office ,
  • Znajomość j. obcego będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • systematyczność, komunikatywność,
  • uczciwość, rzetelność, punktualność,
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,

OFERUJEMY

  • praca jednozmianowa 8-16,
  • pełen etat,
  • umowa o pracę.

Miejsce pracy: Wroclaw, al. Karkonoska

Ogłoszenie archiwalne