Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowa(y)

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

  • Świeradowska 75, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Świeradowska 75

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów pracowniczych;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu kadrowego;

  • Przygotowywanie list płac i innych dokumentów związanych z wynagrodzeniami;

  • Sporządzanie deklaracji ZUS;

  • Przygotowywanie informacji i składanie wymaganych sprawozdań, np. do GUS;

  • Sporządzanie rocznych deklaracji dla klientów (PIT11, PIT 4);

  • Bieżący kontakt z klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w pracy w biurze rachunkowym;

  • Zaangażowania i nastawienia na realizację postawionych celów;

  • Terminowości i skrupulatności;

  • Umiejętności efektywnej pracy w zespole;

  • Zajomość języka obcego - w szczególności niemieckiego lub angielskiego - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę;

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • Pakiet szkoleniowy;

  • Możliwość rozwoju osobistego;

  • Świetną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole.