Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowa/y

KHG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania

  • rozliczanie czasu pracy w oparciu o dokumentację

  • sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych

  • ewidencjonowanie w systemie finansowo-księgowym dokumentów kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych

  • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i nabywcami

  • rozliczanie JDG w ZUS

  • pomoc w obsłudze księgowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów 4-5 rok

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych

  • umiejętności naliczania wynagrodzeń

  • umiejętności prowadzenia dokumentacji kadrowej

  • skrupulatności i dokładności w prowadzeniu dokumentacji

  • inteligencja, kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,

  • motywacja, gotowość do nauki i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,

  • znajomość programu Comarch Optima

  • punktualność, doskonała organizacja pracy własnej, a także zaangażowanie i lojalność,

  • umiejętność pracy pod wpływem presji czasu,

  • chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do posiłków

  • praca w zgranym, młodym i pomocnym zespole

  • wynagrodzenie od 4 tyś na rękę w zależności

O nas

Kancelaria KHG (www.khg.pl) zajmuje się obsługą prawno - ksiegowo - podatkową przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Stawiamy na dynamiczny, zgrany, ambitny i profesjonalny zespół.