Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kadrowy / Kadrowa

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ sp. z o.o.

  • Wodna 4, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wodna 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Firma świadcząca usługi komunalne i drogowe zatrudni na zastępstwo specjalistę ds. kadr i płac.

  • Do Twoich głównych zadań należało będzie:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy i innych ustaw dla około 100 pracowników oraz 20 zleceniobiorców

  • rozliczanie ewidencji czasu pracy, rejestracja urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,

  • rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców,

  • przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie deklaracji/sprawozdań do ZUS,US,GUS,

  • sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji,

  • kontrolowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • obsługa programu kadrowo-płacowego AKSAMIT oraz programu Płatnik,

  • pełna obsługa procesów kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie samodzielnego naliczania płac

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programu Płatnik oraz umiejętność przygotowywania rozliczeń oraz korekt ZUS

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Dokładność, skrupulatność i zaangażowanie

To oferujemy

CV wraz z klauzulą proszę wysłać przez portal. W treści wiadomości proszę zawrzeć swoje oczekiwania finansowe netto.