Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kalkulant

  • Świebodzin, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.

    Grupa SECO/WARWICK to 11 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium

    W związku z dynamicznym rozwojem SECO/WARWICK S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

    KALKULANT

    Kluczowe zadania

    Kalkulant będzie odpowiedzialny za:

    • Tworzenie kalkulacji (wyceny) pieców próżniowych
    • Pomoc w opracowaniu wytycznych do otwierania zleceń produkcyjnych
    • Wsparcie zespołu sprzedażowego

    Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w przemyśle, preferowane doświadczenie w branży obróbki cieplnej
    • Doświadczenie w opracowywaniu kalkulacji (wyceny) maszyn lub urządzeń przemysłowych
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
    • Prawo jazdy kat. B

    Umiejętności interpersonalne

    • Umiejętność samodzielnego działania
    • Wysoki poziom odpowiedzialności
    • Precyzyjność w działaniu
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Dodatkowe wymagania:

    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Ciekawą i niemonotonną pracę nad niepowtarzalnymi projektami w kreatywnym i dynamicznym zespole
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych oraz udziału w targach branżowych w kraju i za granicą
    • Możliwość poszerzania wiedzy inżynierskiej poprzez udział we wdrożeniach i uruchomieniach naszych urządzeń na całym świecie
    • Możliwość awansu zawodowego
    • Partnerską atmosferę pracy

    W naszej firmie:

    • Przedsiębiorczość i innowacyjność należą do kluczowych wartości
    • Decyzje podejmowane są sprawnie
    • Od każdego pracownika oczekujemy wpływania na przyszły kształt organizacji

    Lokalizacja: Świebodzin

    Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Lokalizacja:
    Świebodzin

    Prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

    INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

    W związku z uchwaleniem rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“rozporządzenie RODO”) niniejszym informujemy, że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych.

    Administratorem danych jest SECO/WARWICK Sp. S.A. , z siedzibą w Świebodzinie, ul. Zachodnia 76 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000590298, NIP 927-193-81-25.

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:

    -  art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia RODO, w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane stanowisko w ogłoszeniu,

    -  art. 6 ust. 1 lit. a) w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi oraz w pozostałym zakresie rozporządzenia RODO, tj. na podstawie i w granicach udzielonej przez Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SECO/WARWICK S.A danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji” przez okres 1 roku jednego roku od momentu pozyskania zgody.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane będziemy udostępniali:

    - SECO/WARWICK S.A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,

    - dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Posiadają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

    Podanie danych wymaganych przy aplikacji na dane stanowisko, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne, ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzamy dane niezgodnie z prawem.

    W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: [email protected]