Oferta pracy

KAM – Bezpieczeństwo IT Integracja

Jobfinder Ewelina HordyniecO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz klient, swoją ofertę adresuje do tych, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych technologii do budowy i zabezpieczenia środowisk IT, to spółka której misją jest wspieranie rozwoju Klientów poprzez dostarczenie im fachowej wiedzy oraz zaangażowanie i rzetelność w realizacji powierzonych zadań. Poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: KRW-20
Numer ref.: KAM20

Obowiązki:

  • budowanie strategii sprzedaży oraz prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego, przy współpracy z zespołem sprzedażowym, pre-sales oraz wdrożeniowym
  • sprzedaż w kanale B2B zaawansowanych rozwiązań informatycznych i cybersecurity
    w modelu tradycyjnym oraz subskrypcyjnym realizując kwartalne plany sprzedaży
  • pozyskanie i pogłębianie wiedzy nt. oferowanych przez GK produktów, technologii oraz trendów rynkowych w IT
  • Aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymanie Klientów biznesowych
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami z sektora dużego SMB, Enterprise oraz publicznego
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, pre-sales oraz wdrożeniowym

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT do klientów B2B w modelu realizacji założonych okresowych planów sprzedażowych
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i doświadczenie w sprzedaży do sektora publicznego
  • Doświadczenie w zakresie przetargów publicznych i procesu zakupowego w dużych firmach mile widziane
  • umiejętność strategicznego myślenia w kontekście sprzedaży do organizacji
    o złożonym modelu decyzyjnym
  • umiejętność pracy w zespole projektowym, dokładność w czytaniu i wypełnianiu formularzy ofertowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie korespondencji e-mailowej i prowadzenie rozmów biznesowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy adekwatny do sukcesów w sprzedaży
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Ciekawą pracę w przyjaznej i szybko rozwijającej się firmie, tworzącej Grupę Kapitałową
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.

Prosimy o dopisanie do apliakcji następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy