Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

KAM ds. rozwoju rynku Horeca

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Podravka Polska Sp. z o.o. producent znanej marki Vegeta, przyprawy Warzywko,
    zatrudni kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska
    Preferowane miejsce zamieszkania: województwo mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Negocjacje cen zakupu surowców, dostaw i dystrybucji na terenie Polski
    • Projekty optymalizacji cen zakupu i redukcji kosztów
    • Tworzenie, rozwój i oferowanie nowych produktów
    • Współpraca z Klientami Sieciowymi rynku HoReCa
    • Znajomość specyfiki rynku HoReCa
    • Zarządzanie asortymentem, cenami sprzedaży i promocjami
    • Współpraca w przeprowadzaniu akcji marketingowych
    • Koordynowanie przygotowywania umów handlowych
    • Monitorowanie i analiza rynku

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności zaawansowana obsługa MS Excel
    • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji
    • Doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich poparte sukcesami
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • samochód służbowy, telefon komórkowy
    • pracę samodzielną i pełną wyzwań
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).