Oferta pracy

KAM - sieci handlowe

Talenthouse HR AdvisoryO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli posiadasz doświadczenie i znajomość specyfiki pracy z sieciami handlowymi, potrafisz budować długofalowe relacje biznesowe, a dodatkowo chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności i kompetencje handlowe, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach oferty zainteresowanym osobom.

Zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z obecnymi Klientami – duże sieci handlowe oraz sieci specjalizujące się w określonym asortymencie.
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami - organizowanie spotkań, prezentacja oferty i możliwości produkcyjnych firmy.
  • Identyfikacja potrzeb Klientów oraz umiejętne dostosowywanie oferty produktów katalogowych do specyfiki rynku oraz wprowadzanie coraz szerszego asortymentu do sieci.
  • Dostosowywanie i ustalanie warunków umów dotyczących asortymentu wprowadzanego pod markami własnymi na podstawie specyfikacji ustalonej z Klientem.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i tworzenie kalkulacji cenowych, negocjowanie warunków handlowych z uwzględnieniem: ilości i rodzaju asortymentu, warunków dostaw, polityki rabatowej, akcji promocyjnych i działań wspomagających np. gazetki i konkursy.
  • Kreowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie działań mających na celu rozwój sprzedaży.
  • Nadzorowanie realizacji zamówień – współpraca z BOK, działem logistyki i produkcji.
  • Stałe monitorowanie rynku oraz raportowanie prowadzonych aktywności.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B – duże sieci handlowe, długoterminowe kontrakty.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Umiejętność negocjowania.
  • Łatwość budowania relacji i współpracy z innymi.
  • Silne ukierunkowanie na cel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoki poziom kompetencji liderskich.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel; mile widziana znajomość systemów klasy CRM.

Oferujemy

  • Realny wpływ na dalszy rozwój oferty firmy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; możliwa również współpraca B2B.
  • Pracę w firmie rozpoznawalnej na świecie.
  • Dobre narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy